Mød de mennesker, der tegner vores virksomhed. Har du spørgsmål, eller kan vi på anden måde hjælpe dig, er du altid velkommen til at kontakte os

Alexander Thorsen

Controller
T: +45 28 25 80 40
M: alexander@akfholding.dk

Amalie Christensen (orlov)

Ejendomsadministrator
T: +45 31 60 15 01
M: amalie@akfholding.dk

Anders Borg

Projektudviklingschef
T: +45 25 85 46 86
M: anders.borg@akfholding.dk

Andrea Boel Ricketts

Event- og kommunikationsmedarbejder
T: +45 31 32 68 00
M: andrea@akfholding.dk

Andreas Henriksen

Projektleder
T: +45 31 22 67 66
M: andreas.henriksen@akfholding.dk

Ann-Sofie Østberg Bjergby

CFO
T: +45 21 55 91 31
M: ann-sofie@akfholding.dk

Anne-Mette Cramer

Administrationschef
T: +45 31 16 46 88
M: anne-mette@akfholding.dk

Bjørn Jakobsen

Byggeleder
T: +45 31 75 20 95
M: bjorn@akfholding.dk

Britta Andreasen

Projektassistent
T: +45 21 56 45 84
M: britta@akfholding.dk

Carlo Kaas Larsen

Ejendomsfunktionær

Cathrine Gaarde

Udlejningschef
T: +45 53 69 22 94
M: cathrine@akfholding.dk

Christian Gjessing Bruun

ESG- og bæredygtighedschef
T: +45 31 48 39 27
M: christian@akfholding.dk

Christina Madsen (orlov)

Ejendomsadministrator
T: +45 31 19 57 62
M: christina.madsen@akfholding.dk

Christina Qwist Frank (orlov)

Studentermedhjælper
M: cqf@akfholding.dk

Claus Morten Pedersen

Ejendomsfunktionær

Daniel Martin Fisker

Ejendomsfunktionær

Dea Lyng (orlov)

PR- og kommunikationschef
T: +45 60 24 48 03
M: dea@akfholding.dk

Ellen Elisabeth Jensen

Kontorkoordinator
T: +45 38 10 21 07
M: ellen@akfholding.dk

Emilie Karlsbad

Projektudviklingschef og arkitekt
T: +45 28 58 83 11
M: emilie@akfholding.dk

Emma Rye

Kommunikationsassistent
T: +45 30 48 37 35
M: emma@akfholding.dk

Farid Sharifi

Byggeleder
T: +45 41 18 85 71
M: farid@akfholding.dk

Frank Ryberg

Ejendomsfunktionær

Frederik Nielsen

Ejendomsfunktionær

Gitte Lendal

Teknisk sekretær
T: +45 31 37 60 53
M: gitte.lendal@akfholding.dk

Gitte Marie Rydal

Finansiel analytiker og PA for Ino Dimsits
T: +45 31 39 16 34
M: gitte@akfholding.dk

Halil Dam Yavuz

Boligudlejningskonsulent
T: +45 44 45 44 66
M: hdy@akfholding.dk

Hasan Alsofi

Byggeleder
T: +45 81 88 94 86
M: hka@akfholding.dk

Hekmat Nassery

Praktikant
M: hen@akfholding.dk

Ino Dimsits

Adm. direktør
T: +45 21 73 20 31
M: ino@akfholding.dk

Jann Aune

Afdelings- og projektudviklingschef
T: +45 41 76 00 83
M: jann@akfholding.dk

Jesper Meyer

Regnskabsmedarbejder
T: +45 53 63 81 40
M: jesper.meyer@akfholding.dk

Jesper Nielsen

Ejendomsfunktionær

Jim Varnholst

Driftschef
T: +45 38 10 21 07
M: jva@akfholding.dk

Johan Niordson

It-chef
M: johan@akfholding.dk

John Møller

Regnskabschef
T: +45 29 42 09 41
M: jdm@akfholding.dk

Jonas Rosenkilde

Kvalitetsleder
T: +45 31 48 92 85
M: jonas.rosenkilde@akfholding.dk

Jonas Wolff

Ejendomsadministrator
T: +45 44 45 44 70
M: jonas@akfholding.dk

Jørgen Jensen

Projektudviklingschef
T: +45 53 56 70 59
M: jorgen.jensen@akfholding.dk

Jørgen Moritzen

Assisterende byggeleder
T: +45 53 57 88 91
M: jorgen@akfholding.dk

Karina Anders

Projektleder
T: +45 31 36 02 84
M: karina@akfholding.dk

Karoline Faxe

Studentermedhjælper
M: kmf@akfholding.dk

Kenneth Back Høyer

Ejendomsfunktionær

Kirstine Bendtsen

Projektudvikler
T: +45 51 53 84 47
M: kirstine@akfholding.dk

Kitt Suhr Hansen

HR-chef
T: +45 53 36 22 10
M: kitt@akfholding.dk

Lars Alber

Byggeleder
T: +45 31 32 35 04
M: lars.alber@akfholding.dk

Lars Bo Nielsen

Ejendomsfunktionær

Lars Hjort

Projektleder
T: +45 31 37 55 45
M: lars.hjort@akfholding.dk

Line Bruun Mogensen

Projektudviklingschef og arkitekt
T: +45 31 42 64 80
M: line@akfholding.dk

Mads Bøg

Projektleder
T: +45 31 75 04 62
M: mads.boeg@akfholding.dk

Mads Lund Nielsen

Projektleder
T: +45 28 77 76 75
M: mads@akfholding.dk

Malte Andersen

Studentermedhjælper
M: mva@akfholding.dk

Martin Hahn

Projektudviklingschef
T: +45 25 37 09 40
M: martin.hahn@akfholding.dk

Martin Halby Andersen

Ejendomsfunktionær

Martin Henriksen

Ejendomsfunktionær

Martin Vexø

Ejendomsfunktionær

Mathias Romme Larsen

RPA-udvikler
T: +45 31 19 38 50
M: mathias@akfholding.dk

Matti Olsen

Projektleder
T: +45 30 55 33 80
M: matti@akfholding.dk

Mette Bjørn

Ejendomsadministrator
T: +45 81 77 26 19
M: meb@akfholding.dk

Mette Holm

Kvalitetsleder
T: +45 31 77 67 82
M: mette@akfholding.dk

Mette Nørskov Grønhøj

Løn- og regnskabsmedarbejder
T: +45 31 65 74 99
M: mette.gronhoj@akfholding.dk

Michael Arpe

Ejendomsadministrator
T: +45 53 50 99 69
M: michael@akfholding.dk

Michael Marseen

Projektleder assistent
T: +45 31 66 78 25
M: michael.marseen@akfholding.dk

Morten Richter Jørgensen

Projektchef
T: +45 81 77 22 91
M: morten@akfholding.dk

Naja Skov Madsen

Projektleder
T: +45 44 45 44 54
M: naja@akfholding.dk

Nanna Kira Remond Petersen

Kommunikationsmedarbejder
T: +45 81 88 86 90
M: nrp@akfholding.dk

Niels Wassileffsky

Driftsleder
T: +45 38 10 21 07
M: niels.w@akfholding.dk

Niklas Stentoft Klug

Chefjurist
T: +45 21 90 00 69
M: niklas@akfholding.dk

Ole Witthøfft Hansen

Ejendomschef
T: +45 61 80 00 40
M: owh@akfholding.dk

Per Nielsen

Ejendomsfunktionær

Pia Sloth Frandsen

Udlejningschef
T: +45 60 21 85 30
M: pia@akfholding.dk

Rebecca Abildtrup

Piccoline
T: +45 81 88 39 82
M: ash@akfholding.dk

René Nymark Hansen

Projektkoordinator
T: +45 38 10 21 07
M: rene@akfholding.dk

Sebastian Brink

Studentermedarbejder
M: sebastian.brink@akfholding.dk

Simon Gredal

Ejendomsadministrator
T: +45 53 70 50 29
M: sig@akfholding.dk

Stine Bengtsson

Ejendomsadministrator
T: +45 50 60 32 41
M: stine@akfholding.dk

Suzanne Overgaard

Renoveringschef
T: +45 20 15 13 54
M: suzanne.overgaard@akfholding.dk

Søren Houlby

Vicevært
M: sho@akfholding.dk

Tenna Peckham

Kvalitetsleder
T: +45 30 74 05 74
M: tenna@akfholding.dk

Thomas Israelsen

Projektleder
T: +45 81 88 94 87
M: thi@akfholding.dk

 

 

Thomas Koch

Projektchef
T: +45 31 77 72 86
M: thomas@akfholding.dk

Thor Jensen

RPA-udvikler
T: +45 31 68 52 95
M: thor@akfholding.dk

Vibeke Lorenzen

Teknisk direktør
T: +45 31 31 03 36
M: vibeke@akfholding.dk

Bliv en del af AKF

» Vi er altid på udkig efter nye talenter. Så tøv ikke med at række ud, hvis du vil være en del af AKF. Vi står +70 kolleger, med højt engagement og stor kærlighed til byggeriet og menneskene deri, klar til at byde dig velkommen. «

— Kitt Suhr Hansen, HR-chef i AKF

Bliv en del af AKF